|
![](/.s/t/949/7.gif) | | ![](/.s/t/949/9.gif) |
![](/.s/t/949/11.gif) | Головна » 2015 » Листопад » 18
Сьогодні закінчився І етап конкурсу Прангліміне! Всього взяли участь в кнкурсі 10 256 учасників! Учні гімназії показали гарні результати! Ознайомитися з досягненями учнів можна в таблиці. Микита Юхта, Михайло Басанець та В'ячеслав Кулик в першій десятці в області та серед п'ятидесяти найкращих в країні! Вітаємо наших талановитих учнів і бажаємо їм успіхів в наступних турах!
Звітна таблиця обласних результатів
Категория: НОВИНИ |
Просмотров: 651 |
Добавил: Ilona |
Дата: 18 Листопада 2015
|
|
| ![](/.s/t/949/14.gif) |
![](/.s/t/949/15.gif) | | ![](/.s/t/949/17.gif) |
|
|